נגב אקדמיק

נגב אקדמיק

נגב אקדמיק

ברוכים הבאים

נגב אקדמיק  מאגדת תחת כנפייה אתרים שונים שכל אחד מספק לסטודנט ולתלמיד שרותים שונים ומגוונים. נגב אקדמיק  שמה לה למטרה להפוך את חייהם של הסטודנטים בישראל לקלים יותר ולנוחים יותר. לוח המורים של נגב אקדמיק מספק מידע על מורים פרטיים ממגוון עולמות, החל ממקצועות היסודי, מקצועות האקדמיה וכלה במקצועות חופשיים כמו מורי נהיגה ומדריכי פילאטיס. באתר ניתן למצא מורים מכל הארץ במגוון תחומי לימוד ופנאי. 

חיפוש מורה
עיר
עד מחיר
מקצוע
שם המורה

מסלולי פרסום מורים

דרושים מורים פרטיים

אנחנו מתרחבים וחסרים לנו מורים פרטיים!!!

דרושים אקדמאיים לשיעורים פרטיים לסטודנטים.
העבודה היא בנס ציונה
העבודה על פי פניית לקוחות.
העבודה כפרילנסר ויש צורך להוציא חשבוניות/קבלות.
70 ש"ח לשעה.

שעות הפעילות 15:00-19:00 ימים א'-ה'
09:00-13:00 ימי ו'

תואר אקדמי חובה. ידע בכללי כתיבת APA. ידע בכתיבת עבודות סמינריון
קו"ח למייל sgl@netvision.net.il

 

נגב אקדמיק

חשיבותו של המורה הפרטי

 

הצלחה בלימודים הנה מהותית בכל גיל, ויכולה לפתוח דלתות רבות, אולם באוניברסיטה היא חיונית אף יותר. סטודנטים לומדים במהלך התואר הראשון והשני לקראת מקצוע מסוים, בתחום ספציפי. תעודת הצטיינות אקדמאית יכולה לסייע להשיג את התפקיד הנכסף, להעפיל על המתחרים וליצור קריירה משגשגת.

עם הזמן, פותחו עזרים וכלים רבים, המאפשרים לסטודנט להצליח בלימודים האקדמאיים. אחד מהם הוא מורים פרטיים, שחשיבותם הנה רבה בחיי הסטודנטים. מורים אלו מתמחים במגוון מקצועות ויכולים לסייע בשלל קורסים שונים, בין אם מדובר על סטטיסטיקה ומדעים ובין אם מדובר על היסטוריה ושפות.

 

 נגב אקדמיק

שיעורים פרטיים לכתיבה אקדמית

אל תאבקו לבד בעבודת הסמינריון

במפגשים אישיים ניתן לקבל הדרכה אישית וללמוד איך להוציא עבודת סמינריון מנצחת.

אתם כותבים, אתה קוראים, אתה לומדים ואנחנו לידכם מדריכים, מכוונים ומלמדים. 

 

נגב אקדמיק

חוברת השרותים של נגב אקדמיק

 על ידי לחיצה על הקישור ניתן לעבור לקטלוג השרותים של נגב אקדמיק. בקטלוג ניתן לקרא על השרותים המגוונים שניתנים במרכז של נגב אקדמיק. מידע מפורט על שרותי עריכה וליווי אישי לכתיבה אקדמית.

 

מידע נוסף

שוק המורים הפרטיים

 

בשנים האחרונות, ניתן לראות כי תחום ההוראה הפרטית מתעצם ומתפתח באופן משמעותי. אם פעם, שיעור פרטי היה מיועד לגילאים מסוימים בלבד, כיום ניתן לראות כי שיעורים יכולים לסייע רבות בכל גיל וכיתה, בין אם מדובר על גילאי בית הספר היסודי והחטיבה ובין אם מדובר על לימודים אקדמאיים. 

שיעורים פרטיים יכולים להיות אפקטיביים בכל תחום ובכל מסגרת לימודית שהיא. כיום, ישנו מבחר עצום של מורים פרטיים, המסייעים בכל מקצוע ובכל תחום. אין זה משנה אם מדובר על נושאים הומניים, כמו היסטוריה, ספרות ואמנויות או על נושאים מדעיים וטכניים, כמו רפואה, סטטיסטיקה ואלקטרוניקה.

 

 נגב אקדמיק

סטודנטים ליקויי למידה

 

ליקויי למידה יכולים להגביל בכל גיל שהוא, אולם הם עלולים להוות מכשול של ממש, כשזה נוגע ללימודים אקדמאיים. בתוך כתלי האוניברסיטה, כאשר אין זה משנה אם מדובר בלימודי תואר ראשון או שני, כבר אין את התמיכה של ההורים, וכל סטודנט צריך להתמודד בכוחות עצמו עם הלימודים והקשיים.

על כן, כל אקדמיה באשר היא, פיתחה מגוון נרחב של כלים, המסייעים לסטודנטים בעלי ליקויי למידה. על ידי כך, כל סטודנט וסטודנטית, יכולים להצליח ולהצטיין בלימודים, גם אם יש להם ליקויי למידה וגם אם לאו.

 

 

נגב אקדמיק

יצירת קשר מהיר

054-6364339
מלאו את הפרטים הנדרשים ושלחו אלינו
הודעתך נשלחה בהצלחה